I godinapdf-icon-e1427660067566                                                  III godinapdf-icon-e1427660067566            baner

II godinapdf-icon-e1427660067566                                                  IV godinapdf-icon-e1427660067566

 


 

RASPORED NASTAVE NA OSNOVNIM AKADEMSKIM STUDIJAMA U

LETNJEM SEMESTRU

I GODINA

Ponedeljak 9.00-9.45 10.00-10.45 11.00-11.45 12.00-12.45 13.00-13.45 14.00-14.45 15.00-15.45 16.00-16.45 17.00-17.45 18.00-18.45 19.00-19.45
VELIKA SALA
PREDAVANJA
ENGLESKI JEZIK I
Zorana Kostić
VELIKA SALA
PREDAVANJA
ENGLESKI JEZIK I
ZORANA KOSTIĆ
VELIKA SALA
PREDAVANJA
LJUDSKA PRAVA
SAŠA GAJIN
VELIKA SALA
PREDAVANJA
LJUDSKA PRAVA
SAŠA GAJIN
VELIKA SALA
VEŽBE
LJUDSKA PRAVA
(svake druge nedelje)
SAŠA GAJIN (od 07.03.)
UČIONICA 2
PREDAVANJA
ITALIJANSKI JEZIK I
DRAGANA MIRČIĆ
UČIONICA 2
PREDAVANJA
ITALIJANSKI JEZIK I
DRAGANA MIRČIĆ
KOMP. SALA
VEŽBE (počinju od 16.30)
PRAVNA INFORMATIKA GRUPA I
KOMP. SALA
PRAVNA INFORMATIKA
GRUPA I
KOMP. SALA
PRAVNA INFORMATIKA
GRUPA II
KOMP. SALA
PRAVNA INFORMATIKA
GRUPA II
UTORAK 9.00-9.45 10.00-10.45 11.00-11.45 12.00-12.45 13.00-13.45 14.00-14.45 15.00-15.45 16.30-17.15 17.30-18.15 18.15-19.00 19.00-19.45
VELIKA SALA
PREDAVANJA
OSNOVI GRAĐANSKOG I PRIVREDNOG PRAVA
VELIKA SALA
PREDAVANJA
OSNOVI GRAĐANSKOG I PRIVREDNOG PRAVA
VLADIMIR VODINELIĆ
VELIKA SALA
PREDAVANJA
OSNOVI GRAĐANSKOG I PRIVREDNOG PRAVA
UČIONICA 4
VEŽBE
GRUPA I i II
NASLEDNO PRAVO
(svake druge nedelje od 01.03)
UČIONICA 4
VEŽBE
GRUPA I i II
NASLEDNO PRAVO
(svake druge nedelje)
KOMP. SALA
(vežbe počinju u 16.30)
PRAVNA INFORMATIKA
GRUPA III
MIROSLAV BOJOVIĆ
KOMP. SALA
PRAVNA INFORMATIKA
GRUPA III
KOMP. SALA
PRAVNA INFORMATIKA
GRUPA IV
KOMP. SALA
PRAVNA INFORMATIKA
GRUPA IV
SREDA 9.00-9.45 10.00-10.45 11.00-11.45 12.00-12.45 13.00-13.45 14.00-14.45 15.00-15.45 16.30-17.15 17.30-18.15 18.15-19.00 19.00-19.45
VELIKA SALA
PREDAVANJA
PRAVNA INFORMATIKA
DRAGAN PRLJA
VELIKA SALA
PREDAVANJA
PRAVNA INFORMATIKA
KOMP. SALA
(vežbe počinju u 16.30)
PRAVNA INFORMATIKA
GRUPA V
MIROSLAV BOJOVIĆ
KOMP. SALA
PRAVNA INFORMATIKA
GRUPA V
KOMP. SALA
PRAVNA INFORMATIKA
GRUPA VI
KOMP. SALA
PRAVNA INFORMATIKA GRUPA VI
ČETVRTAK 9.00-9.45 10.00-10.45 11.00-11.45 12.00-12.45 13.00-13.45 14.00-14.45 15.00-15.45 16.00-16.45 17.00-17.45 18.00-18.45 19.00-19.45
VELIKA SALA
PREDAVANJA
NASLEDNO PRAVO
JELENA ARSIĆ
VELIKA SALA
PREDAVANJA
NASLEDNO PRAVO
JELENA ARSIĆ
VELIKA SALA
PREDAVANJA
NASLEDNO PRAVO
JELENA ARSIĆ
UČIONICA 3
VEŽBE
GRUPA I
OSNOVI GRAĐANSKOG I PRIVREDNOG PRAVA
SLOBODAN VUKADINOVIĆ
UČIONICA 3
VEŽBE
GRUPA I
OSNOVI GRAĐANSKOG I PRIVREDNOG PRAVA
UČIONICA 3
VEŽBE
GRUPA II
OSNOVI GRAĐANSKOG I PRIVREDNOG PRAVA
UČIONICA 3
VEŽBE
GRUPA III
OSNOVI GRAĐANSKOG I PRIVREDNOG PRAVA
UČIONICA 3
VEŽBE
GRUPA IV
OSNOVI GRAĐANSKOG I PRIVREDNOG PRAVA
UČIONICA 3
VEŽBE
GRUPA V
OSNOVI GRAĐANSKOG I PRIVREDNOG PRAVA
PETAK 9.00-9.45 10.00-10.45 11.00-11.45 12.00-12.45 13.00-13.45 14.00-14.45 15.00-15.45 16.00-16.45 17.00-17.45 18.00-18.45 19.00-19.45
UČIONICA 4
PREDAVANJA
NEMAČKI JEZIK I
GEORGINA DRAGOVIĆ
UČIONICA 4
PREDAVANJA
NEMAČKI JEZIK
UČIONICA 3
VEŽBE
GRUPA IV
OSNOVI GRAĐANSKOG I PRIVREDNOG PRAVA
SLOBODAN VUKADINOVIĆ
UČIONICA 3
VEŽBE
GRUPA IV
OSNOVI GRAĐANSKOG I PRIVREDNOG PRAVA
UČIONICA 3
VEŽBE
GRUPA III
OSNOVI GRAĐANSKOG I PRIVREDNOG PRAVA
UČIONICA 3
VEŽBE
GRUPA III
OSNOVI GRAĐANSKOG I PRIVREDNOG PRAVA
UČIONICA 3
VEŽBE
GRUPA VI
OSNOVI GRAĐANSKOG I PRIVREDNOG PRAVA
UČIONICA 3
VEŽBE
GRUPA VI
OSNOVI GRAĐANSKGO I PRIVREDNOG PRAVA

 

 

Ponedeljak 9.00-9.45 10.00-10.45 11.00-11.45 12.00-12.45 13.00-13.45 14.00-14.45 15.00-15.45 16.00-16.45 17.00-17.45 18.00-18.45 19.00-19.45
UČIONICA 3
GRUPA I
TRGOVINSKO PRAVO
KATARINA JOVIČIĆ
(od 07.03)
UTORAK 9.00-9.45 10.00-10.45 11.00-11.45 12.00-12.45 13.00-13.45 14.00-14.45 15.00-15.45 16.00-16.45 17.15-18.00 18.00-18.45
UČIONICA 3
PREDAVANJA
KRIVIČNO PRAVO
POSEBNI DEO
SLAĐANA JOVANOVIĆ
UČIONICA 3
PREDAVANJA
KRIVIČNO PRAVO
POSEBNI DEO
UČIONICA 3
GRUPA II
TRGOVINSKO PRAVO
KATARINA JOVIČIĆ
(od 08.03)
UČIONICA 3
GRUPA II
TRGOVINSKO PRAVO
KATARINA JOVIČIĆ
VELIKA SALA
PREDAVANJA
TRGOVINSKO PRAVO
ZLATKO STEFANOVIĆ
VELIKA SALA
PREDAVANJA
TRGOVINSKO PRAVO
ZLATKO STEFANOVIĆ
SREDA 9.00-9.45 10.00-10.45 11.00-11.45 12.00-12.45 13.00-13.45 14.00-14.45 15.00-15.45 16.00-16.45 17.00-17.45 18.00-18.45
UČIONICA 2
PREDAVANJA
ITALIJANSKI JEZIK II
DRAGANA MRČIĆ
UČIONICA 2
PREDAVANJA
ITALIJANSKI JEZIK II
VELIKA SALA
PREDAVANJA
SVOJINSKO PRAVO
VLADIMIR VODINELIĆ
VELIKA SALA
PREDAVANJA
SVOJINSKO PRAVO
VELIKA SALA
PREDAVANJA
SVOJINSKO PRAVO
VELIKA SALA
PREDAVANJA
TRGOVINSKO PRAVO
ZLATKO STEFANOVIĆ
VELIKA SALA
PREDAVANJA
TRGOVINSKO PRAVO
ZLATKO STEFANOVIĆ
UČIONICA 4
VEŽBE
SVOJINSKO PRAVO
GRUPA II
ALEKSA RADONJIĆ
ČETVRTAK 9.00-9.45 10.00-10.45 11.00-11.45 12.00-12.45 13.00-13.45 14.00-14.45 15.00-15.45 16.00-16.45 17.00-17.45 18.00-18.45
UČIONICA 4
VEŽBE
GRUPA I
KRIVIČNO PRAVO
POSEBNI DEO
SLAĐANA JOVANOVIĆ
UČIONICA 4
VEŽBE
GRUPA I
KRIVIČNO PRAVO
POSEBNI DEO
(od 03.03.2016)
UČIONICA 4
VEŽBE
GRUPA II
KRIVIČNO PRAVO
POSEBNI DEO
UČIONICA 4
VEŽBE
GRUPA II
KRIVIČNO PRAVO
POSEBNI DEO
VELIKA SALA
PREDAVANJA
ENGLESKI JEZIK II
ZORANA KOSTIĆ
VELIKA SALA
PREDAVANJA
ENGLESKI JEZIK II
VELIKA SALA
PREDAVANJA
PRIVREDNO PRAVO
DUŠAN VRANJANAC
VELIKA SALA
PREDAVANJA
UPOREDNO PRAVO
UČIONICA 1
VEŽBE
SVOJINSKO PRAVO
GRUPA IV
ALEKSA RADONJIĆ
PETAK 9.00-9.45 10.00-10.45 11.00-11.45 12.00-12.45 13.00-13.45 14.00-14.45 15.00-15.45 16.00-16.45 17.00-17.45 18.00-18.45
UČIONICA 1
VEŽBE
GRUPA I
SVOJINSKO PRAVO
SRĐAN TOPLA
UČIONICA 1
VEŽBE
GRUPA I
SVOJINSKO PRAVO
UČIONICA 4
PREDAVANJA
NEMAČKI JEZIK
UČIONICA 4
PREDAVANJA
NEMAČKI JEZIK
UČIONICA 1
VEŽBE
GRUPA III
SVOJINSKO PRAVO
SRĐAN TOPLA
UČIONICA 1
VEŽBE
GRUPA III
SVOJINSKO PRAVO

PONEDELJAK 9.00-9.45 10.00-10.45 11.00-11.45 12.00-12.45 13.00-13.45 14.00-14.45 15.00-15.45 16.00-16.45 17.00-17.45 18.00-18.45
UČIONICA 3
VEŽBE
(od 22.02.2016)
KOMPANIJSKO PRAVO
JELENA ADAMOVIĆ
UČIONICA 3
VEŽBE
KOMPANIJSKO PRAVO
JELENA ADAMOVIĆ
SREDNJA SALA
PREDAVANJA
GRAĐANSKO PROCESNO PRAVO
MONIKA MILOŠEVIĆ
SREDNJA SALA
PREDAVANJA
GRAĐANSKO PROCESNO PRAVO
MONIKA MILOŠEVIĆ
SREDNJA SALA
PREDAVANJA
GRAĐANSKO PROCESNO PRAVO
UČIONICA 2
VEŽBE
GRUPA I
GRAĐANSKO PROCESNO PRAVO
ALEKSANDAR IVANOVIĆ
(od 07.03.2016)
UČIONICA 2
VEŽBE
GRUPA I
GRAĐANSKO PROCESNO PRAVO
STUDENTI KOJI SLUŠAJU PRAVNIČKE VEŠTINE VEŽBAJU GPP ČETVRTKOM
UČIONICA 2
PREDAVANJA
ITALIJANSKI JEZIK III
UČIONICA 2
PREDAVANJA
DRAGANA MIRČIĆ
ITALIJANSKI JEZIK III
UČIONICA 4
PREDAVANJA
PRAVNIČKE VEŠTINE
UČIONICA 4
PREDAVANJA
PRAVNIČKE VEŠTINE
UČIONICA 2
VEŽBE
GRUPA I
GRAĐANSKO PROCESNO PRAVO
UTORAK 9.00-9.45 10.00-10.45 11.00-11.45 12.00-12.45 13.00-13.45 14.00-14.45 15.00-15.45 16.00-16.45 17.00-17.45 18.00-18.45
UČIONICA 1
PREDAVANJA
KRIMINOLOGIJA
SREĆKO KOSANOVIĆ
UČIONICA 1
PREDAVANJA
KRIMINOLOGIJA
SREDNJA SALA
PREDAVANJA
KOMPANIJSKO PRAVO
ZLATKO STEFANOVIĆ
SREDNJA SALA
PREDAVANJA
KOMPANIJSKO PRAVO
SREDA 9.00-9.45 10.00-10.45 11.00-11.45 12.00-12.45 13.00-13.45 14.00-14.45 15.00-15.45 16.00-16.45 17.00-17.45 18.00-18.45
UČIONICA 4
PREDAVANJA
GRAĐANSKO PROCESNO PRAVO
MONIKA MILOŠEVIĆ
UČIONICA 4
PREDAVANJA
GRAĐANSKO PROCESNO PRAVO
MONIKA MILOŠEVIĆ
UČIONICA 3
VEŽBE
GRUPA I
OBLIGACIONO PRAVO
NENAD GRUJIĆ
UČIONICA 3
VEŽBE
GRUPA I
OBLIGACIONO PRAVO
NENAD GRUJIĆ
SREDNJA SALA
PREDAVANJA
UPRAVNO PRAVO
BOGOLJUB MILOSAVLJEVIĆ
SREDNJA SALA
PREDAVANJA
UPRAVNO PRAVO
SREDNJA SALA
PREDAVANJA
PRAVO MEDIJA
SAŠA GAJIN
SREDNJA SALA
PREDAVANJA
PRAVO MEDIJA
SREDNJA SALA
PREDAVANJA
STEČAJNO PRAVO
NEBOJŠA ŠARKIĆ
ČETVRTAK 9.00-9.45 10.00-10.45 11.00-11.45 12.00-12.45 13.00-13.45 14.00-14.45 15.00-15.45 16.00-16.45 17.00-17.45 18.00-18.45
UČIONICA 2
VEŽBE
GRUPA II
UPRAVNO PRAVO
IGOR VILA
(od 18.02.2016)
UČIONICA 2
VEŽBE
GRUPA II
IGOR VILA
UČIONICA 1
PREDAVANJA
MEDICINSKO PRAVO
VIOLETA BEŠIREVIĆ
UČIONICA 1
PREDAVANJA
MEDICINSKO PRAVO
SREDNJA SALA
PREDAVANJA
OBLIGACIONO PRAVO
MONIKA MILOŠEVIĆ
KATARINA IVANČEVIĆ
DUŠAN KITIĆ
SREDNJA SALA
PREDAVANJA
OBLIGACIONO PRAVO
SREDNJA SALA
PREDAVANJA
ENGLESKI JEZIK III
ZORANA KOSTIĆ
SREDNJA SALA
PREDAVANJA
ENGLESKI JEZIK III
PETAK 9.00-9.45 10.00-10.45 11.00-11.45 12.00-12.45 13.00-13.45 14.00-14.45 15.00-15.45 16.00-16.45 17.00-17.45 18.00-18.45
UČIONICA 4
PREDAVANJA
NEMAČKI JEZIK III
GEORGINA DRAGOVIĆ
UČIONICA 4
PREDAVANJA
NEMAČKI JEZIK III
GEORGINA DRAGOVIĆ
VELIKA SALA
PREDAVANJA
SPORTSKO PRAVO
SONJA BUNČIĆ
VELIKA SALA
PREDAVANJA
SPORTSKO PRAVO
UČIONICA 3
VEŽBE
GRUPA II
OBLIGACIONO PRAVO
NENAD GRUJIĆ
(od 19.02.2016)
UČIONICA 2
VEŽBE
GRUPA I
UPRAVNO PRAVO
IGOR VILA
(od 19.02.2016)

PONEDELJAK 9.00-9.45 10.00-10.45 11.00-11.45 12.00-12.45 13.00-13.45 14.00-14.45 15.00-15.45 16.00-16.45 17.00-17.45 18.00-18.45
SREDNJA SALA
PREDAVANJA
MEĐUNARODNO PRIVREDNO PRAVO
ZLATKO STEFANOVIĆ
SREDNJA SALA
PREDAVANJA
MEĐUNARODNO PRAVO
SREDNJA SALA
PREDAVANJA
PRAVO EVROPSKE UNIJE
ZLATKO STEFANOVIĆ
SREDNJA SALA
PREDAVANJA
PRAVO EVROPSKE UNIJE
UČIONICA 1
PREDAVANJA
POTROŠAČKO PRAVO
KATARINA IVANČEVIĆ
UČIONICA 1
PREDAVANJA
PRAVO OSIGURANJA
KATARINA IVANČEVIĆ
UTORAK 9.00-9.45 10.00-10.45 11.00-11.45 12.00-12.45 13.00-13.45 14.00-14.45 15.00-15.45 16.00-16.45 17.00-17.45 18.00-18.45
SREDNJA SALA
PREDAVANJA
MEĐUNARODNO PRIVATNO PRAVO
DUŠAN KITIĆ
SREDNJA SALA
PREDAVANJA
MEĐUNARODNO PRIVATNO PRAVO
DUŠAN KITIĆ
SREDNJA SALA
PREDAVANJA
MEĐUNARODNO PRIVATNO PRAVO
DUŠAN KITIĆ
VELIKA SALA
PREDAVANJA
ANTIDISKRIMINACIONO PRAVO
SAŠA GAJIN
SREDA 9.00-9.45 10.00-10.45 11.00-11.45 12.00-12.45 13.00-13.45 14.00-14.45 15.00-15.45 16.00-16.45 17.00-17.45 18.00-18.45
SREDNJA SALA
PREDAVANJA
ENGLESKI JEZIK IV
ZORANA KOSTIĆ
SREDNJA SALA
PREDAVANJA
ENGLESKI JEZIK IV
UČIONICA 1
PREDAVANJA
AUTORSKO PRAVO
KATARINA DAMNJANOVIĆ
UČIONICA 1
PREDAVANJA
AUTORSKO PRAVO
UČIONICA 1
PREDAVANJA
AUTORSKO PRAVO
UČIONICA 2
PREDAVANJA
ITALIJANSKI JEZIK IV
DRAGANA MIRČIĆ
UČIONICA 2
PREDAVANJA
ITALIJANSKI JEZIK IV
UČIONICA 1
VEŽBE
PRAVO EU
CVETKOVIĆ KATARINA
UČIONICA 1
VEŽBE
PRAVO EU
CVETKOVIĆ IVANA
ČETVRTAK 9.00-9.45 10.00-10.45 11.00-11.45 12.00-12.45 13.00-13.45 14.00-14.45 15.00-15.45 16.00-16.45 17.00-17.45 18.00-18.45
SREDNJA SALA
PREDAVANJA
KRIVIČNO PROCESNO PRAVO
SREĆKO KOSANOVIĆ
SREDNJA SALA
PREDAVANJA
KRIVIČNO PROCESNO PRAVO
SREDNJA SALA
PREDAVANJA
PRAVO INFORMACIONIH TEHNOLOGIJA
SREDNJA SALA
PREDAVANJA
PRAVO INFORMACIONIH TEHNOLOGIJA
UČIONICA 2
VEŽBE
GRUPA I
KRIVIČNO PROCESNO PRAVO
SREĆKO KOSANOVIĆ
UČIONICA 2
VEŽBE
GRUPA I
KRIVIČNO PROCESNO PRAVO
PETAK 9.00-9.45 10.00-10.45 11.00-11.45 12.00-12.45 13.00-13.45 14.00-14.45 15.00-15.45 16.00-16.45 17.00-17.45 18.00-18.45
UČIONICA 3
VEŽBE
MEĐUNARODNO PRIVATNO PRAVO
ISIDORA VOLF
SREDNJA SALA
PREDAVANJA
MEĐUNARODNO KRIVIČNO PRAVO
VIOLETA BEŠIREVIĆ
SREDNJA SALA
PREDAVANJA
MEĐUNARODNO KRIVIČNO PRAVO
SREDNJA SALA
PREDAVANJA
SAOBRAĆAJNO PRAVO
KATARINA DAMNJANOVIĆ
SREDNJA SALA
PREDAVANJA
SAOBRAĆAJNO PRAVO
UČIONICA 4
PREDAVANJA
NEMAČKI JEZIK
GEORGINA DRAGOVIĆ


RASPORED NASTAVE NA POSTDIPLOMSKIM STUDIJAMA U

LETNJEM SEMESTRU

 

MASTER AKADEMSKE STUDIJE

(Korporativno pravo i pravo organizacija)

 

Naziv predmeta Vreme Učionica Napomena
Metodologija pravnih nauka Subota 10.00h Učionica 1 Nastava počinje 5. marta
Računovodstvo i revizija Ponedeljak 18.00h Učionica 4 Nastava počinje 29. februara

 

MASTER AKADEMSKE STUDIJE

(Human Rights Law)

 

Naziv predmeta Vreme Učionica Napomena
European Convention of human rights practicum Utorak, 17.00h Učionica 3 Nastava počinje 23. februara
Privacy rights and the law of information Ponedeljak, 17.00h Učionica 1 Nastava počinje 29. februara
Human rights and human security Ponedeljak, 17.00h Profesorski kabinet na I spratu Nastava počinje 29. februara

 

DOKTORSKE AKADEMSKE STUDIJE

 

Naziv predmeta Vreme Učionica Napomena
Teorija ustavnog prava i evropski konstitucionalizam Četvrtak 17.00h Učionica 1 Nastava počinje 03. marta
Krivično procesno pravo Ponedeljak 17.00h Profesorski kabinet na II spratu Predavanja u formi konsultacija će se održati 29.02, 14.03, 28.03, 25.04 i 09.05.
Ekološko pravo Petak 17.00h Učionica 1 Nastava počinje 04. marta