Raspored konsultacija sa nastavnicima za studente osnovnih akademskih studija u letnjem semestru školske 2016/2017.

Raspored konsultacija

RASPORED KONSULTACIJA U PERIODU OD 21.08. DO 30.09.2017. GODINE

Raspored (konsutlacije) – 21.08.-30.09.2017. godine

Napomena: Za vreme raspusta i praznika konsultacije se ne održavaju.

IME I PREZIME NASTAVNIKA

(KABINET)

PREDMET DAN I VREME
Prof. dr dr h.c. Vladimir V. Vodinelić

(kabinet VIII, II sprat)

Osnovi građanskog i privrednog prava
Svojinsko pravo
Pravo medija
 Utorak: 13.45 h – 15:45 h
Prof. dr Zlatko Stefanović

(kabinet II, I sprat)

Osnovi građanskog i privrednog prava
Trgovinsko pravo
Kompanijsko pravo
Pravo evropske unije
Međunarodno privredno pravo
Ponedeljak:  13.00 – 15.00
Prof. dr Bogoljub Milosavljević

(kabinet VII, II sprat)

Ustavno pravo
Upravno pravo
Četvrtak: 16.00 h
Prof. dr Dragana Knežić – Popović

(kabinet II, I sprat)

Istorija prava
Rimsko pravo
Kompanijsko pravo
Petak: 12.00 – 14.00 h
Prof. dr Slađana Jovanović, prodekan za nastavu

(kabinet VI, II sprat)

Krivično pravo (opšti i posebni deo) Četvrtak: 14.00 – 16.00 h
Prof. dr Violeta Beširević

(kabinet IV, I sprat)

Ustavno pravo
Međunarodno krivično pravo
Medicinsko pravo
Četvrtak: 14.00 -16.00 h
Prof. dr Dušan Vranjanac

(kabinet IV, I sprat)

Osnovi prava i ekonomije (Osnovi prava)
Uporedno pravo
Četvrtak: 14.00 – 16.00 h
Biljana Mirčić

(kabinet III, I sprat)

Italijanski jezik I i III Ponedeljak: 13.00 – 14.00h
Prof. dr Katarina Damnjanović

(kabinet IV, I sprat)

Autorsko pravo i pravo industrijske svojine
Saobraćajno pravo
Sreda: 14.00
Mr Zorana Kostić

(kabinet III, I sprat)

Engleski jezik Ponedeljak: 10.30 – 11.30 h
Sreda:  10.30 – 11.00 h
Četvrtak: 15.30 – 16.00 h
Georgina Dragović

(kabinet VIII, II sprat)

Nemački jezik Petak: 08.00 – 10.00 h
Prof. dr Dušan Kitić

(kabinet II, I sprat)

Međunarodno privatno pravo
Obligaciono pravo
Arbitražno pravo
Utorak: 13.45 – 15.45 h
Prof. dr Sonja Bunčić

(kabinet I, I sprat)

Osnovi berzanskog i bankarskog prava
Sportsko pravo
Petak: 10.00 – 12.00 h
Prof. dr Srećko Kosanović

(kabinet VI, I sprat)

Krivično procesno pravo
Kriminologija sa penologijom
Četvrtak: 11.00 -13.00 h
Prof. dr Vesna Aleksić

(kabinet I, I sprat)

Poresko pravo Ponedeljak: 16.00 – 18.00h
Prof. dr Saša Gajin

(kabinet VIII, II sprat)

Osnovi prava sa ljudskim pravima
Pravo medija
Antidiskriminaciono pravo
Utorak: 16.00 -17.00 h
Prof. dr Monika Milošević

(kabinet III , I sprat )

Medijacija
Građansko procesno pravo
Obligaciono pravo
 Ponedeljak: 11.00 – 13.00
Prof. dr Gordana Vukelić

(kabinet I, I sprat)

– Osnovi prava i ekonomije (Osnovi ekonomije) Utorak:  17.30 – 19.30
Prof. dr Katarina Ivančević

(kabinet III, I sprat)

Pravo osiguranja
Obligaciono pravo
Potrošačko pravo
Ponedeljak: 11.00 – 12.00 h i 16.00 – 17.00
Prof. dr Mario Reljanović

(kabinet V, I sprat)

Radno pravo
Pravno pisanje i istraživanje
Radno pravo

Sreda: 16 .00 – 18.00 h

Pravna informatika

Utorak:  11.00 – 13.00

Prof. dr Jelena Jerinić

(kabinet V, I sprat)

Ustavno pravo

Upravno pravo

Utorak: 09.30 – 11.00 h

(termin konsultacija je za oba predmeta)

Prof. dr Nebojša Šarkić

(kabinet VII, II sprat)

Porodično pravo
Stečajno pravo
Pravosudno organizaciono pravo
Pravo informacionih tehnologija
Utorak: 12.00 – 14.00 h
Doc. dr Jelena Arsić

(kabinet V, I sprat)

Nasledno pravo
Porodično pravo
Medijacija
Utorak: 16.00 – 18.00 h
Prof. dr Tatjana Papić

(kabinet V, I sprat)

Međunarodno javno pravo Sreda: 14.00 – 15.50 h
Prof.dr Jelena Simić

(kabinet VIII, II sprat)

Osnovi građanskog i privrednog prava
Medicinsko pravo
Svojinsko pravo
Četvrtak: 14.00 – 16.00 h
Prof. dr Srđan Šarkić

(kabinet VII, II sprat)

Istorija prava
Milica Liješević Italijanski jezik II i IV Sreda: 16.00 – 17.00h
Nataša Mrvić – Petrović Krivično pravo (opšti i posebni deo)  Ponedeljak: 15.30 do 17.00 počev od 27. februara, tokom marta i maja. U toku aprila konsultacije se mogu zakazati putem mejla petroviczdravko@ikomline.net