Građani i građanke će u utorak, 26. januara 2021. godine sa početkom od 16:00 časova biti u mogućnosti da čuju izlaganja i postave pitanja sudijama, advokatu i pravnom stručnjaku na temu: „Zastarelost potraživanja – šta građani treba da znaju?“. Događaj će biti emitovan uživo na Facebook stranici Otvorenih vrata pravosuđa.

Sagovornici su:

Tanja Drobnjak, sudija Osnovnog suda u Novom Sadu;
doc. dr Aleksa Radonjić, Pravni fakultet Univerziteta Union u Beogradu;
Nebojša Stanković, advokat i predavač na Advokatskoj akademiji Advokatske komore Srbije;
moderator: Ivan Milojić, sudija Osnovnog suda u Nišu i član Foruma sudija Srbije.

Pozivamo Vas da u komentaru ispod ovog posta na Facebook stranici Otvorenih vrata pravosuđa pre ili za vreme trajanja događaja postavite pitanja za naše sagovornike. Nakon njihovog izlaganja, moderator će sumirati sva pitanja i postaviti ih sagovornicima kojima su namenjena.

Pratite nas!