Učešće je moguće neposrednim prisustvom (u skladu sa epidemiološkim merama) ili ONLINE preko ZOOM internet platforme

1) Petak 12.3.2021. godine  u 12 časova

TEMA: “NADLEŽNOST I OVLAŠĆENJA JAVNIH IZVRŠITELJA U POSTUPKU ODLUČIVANJA O PREDLOGU ZA IZVRŠENJE NA OSNOVU IZVRŠNE ISPRAVE”

Predavači: prof. dr Nebojša Šarkić,  Mladen Nikolić sudija Privrednog apelacionog suda u Beogradu, Zoran Rogić sudija Višeg suda u Beogradu i Damir Šite,  javni izvšitelj.

2) Petak 16.4.2021. godine  u 12 časova

TEMA: “ODLAGANJE IZVRŠENJA I OTKLANJANJE NEPRAVILNOSTI U POSTUPKU SPROVOĐENJA IZVRŠENJA”

Predavači: prof. dr Nebojša Šarkić, Mladen Nikolić sudija Privrednog apelaciong suda u Beogradu,  Nikola Stošić sudija Pravog osnovnog suda u Beogradu i Damir Šite, javni izvršitelj.

3) Petak 21.5.2021.  godine u 12 časova

TEMA: “PRODAJA NEPOKRETNOSTI PUTEM NEPOSREDNE PRODAJE”

Predavanja se održavaju na Pravnom fakultetu Univerziteta Union u Beogradu (Bulevar maršala Tolbuhina 36, Novi Beograd), može i online.

Cena pojedinačno je 12.000 dinara,  uplata za dva seminara 20.000 dinara i uplata za tri 30.000  dinara (iznosi su sa uključenim PDV-om).

Učesnici seminara dobijaju validan sertifikat

Seminar je podržan od Komore javnih izvršitelja

Prijava na mejl savetovanje@pravnifakultet.rs

Sve informacije možete dobiti i putem telefona 011 2095 502.

Raspored – Seminar o primeni izvršnog postupka