Naučno-tehnološki park Beograd pokreće drugi startap studentski kampParkUp! 2019. To je intenzivan petodnevni program učenja, rada i druženja sa ciljem da studenti zakorače u startap svet, steknu znanja i veštine kako da kreiraju ideje/uoče probleme, formiraju tim i upoznaju se sa koracima u razvoju jednog uspešnog startap-a.

ParkUp! 2019 se održava u periodu od 18. do 22. februara 2019. godine u inspirativnom okruženju Naučno-tehnološkog parka Beograd. Želimo da sjajna iskustva i pozitivno raspoloženje sa letnjeg startap kampa prenesemo i u zimske mesece. Program će se održavati u popodnevnim časovima, tokom pet dana i obavezan je za sve polaznike.

ParkUp! 2019 namenjen je studentima svih obrazovnih profila, starosti od 18 do 26 godina koji su:

• Otvoreni za nova znanja i iskustva,
  • Zainteresovani za svet startap-a,
  • Proaktivni i motivisani,
  • Zainteresovani da upoznaju nove ljude i oprobaju se u timskom radu.

Za učešće nije potrebno da imate svoj tim ili da već imate poslovnu ideju. Do nje ćete doći u timskom radu sa drugim kolegama i koleginicama na programu. Učešće je bez nadoknade.

Više informacija i prijave na: https://ntpark.rs/parkup/

parkup-vizual-za-sajt