Poštovana/i,

ove godine, zbog aktuelne epidemiološke situacije izazvane pandemijom COVID19, Svečanost povodom dodela diploma i promocije doktora nauka neće biti organizovana na način na koji smo to činili prethodnih godina.

Dodela diploma i promocije doktora nauka ove školske godine biće organizovana samo za svršene studente uz poštovanje svih propisanih mera, u Velikoj sali Pravnog fakulteta Univerziteta Union (Bulevar maršala Tolbuhina 36, Novi Beograd), ali bez posebnih gostiju, bez nastavnika, roditelja i prijatelja naših studenata, saradnika i prijatelja našeg Fakulteta.

Dodela diploma i promocija doktora nauka će se održati prema sledećem rasporedu:

• 24.12. od 10 do 12 časova – dodela diploma za studente osnovnih akademskih studija
  • 25.12. od 12 do 14 časova – dodela diploma za studente osnovnih akademskih studija
  • 24.12. u 15:00 – dodela diploma za studente master akademskih studija
  • 24.12. u 16:00 – promocija doktora nauka

Iako nam je izuzetno žao što svečanost povodom dodela diploma i promocije doktora nauka ove godine izostaje, verujemo da je ovo, imajući u vidu epidemiološke mere, jedina ispravna odluka koja je u interesu zaštite zdravlja svih nas.

Sigurni smo da će u mesecima koji su pred nama biti puno novih prilika za zajedničko druženje.

S poštovanjem,
prof. dr Nebojša Šarkić, dekan