Drage studentkinje i studenti,

imajući u vidu da broj zaraženih virusom COVID-19 ne jenjava i da će u zgradi fakulteta biti povećan broj studenata tokom predstojećih ispitnih rokova, podsećamo vas da je u zgradi fakulteta obavezno nošenje maski i pridržavanje svih propisanih epidemioloških mera.

Molimo vas da tokom trajanja predstojećih ispitnih rokova poštujete ova uputstva:

• Dolazak na Fakultet: prilikom dolaska na fakultet vodite računa o ličnoj zaštiti u prevozu. Na fakultet za ispit treba poneti: masku, indeks, papir i olovku;
  • Ulazak u zgradu: na samom ulasku vršiće se vizuelni pregled zaštitne opreme, biće ponuđena dezinfekcija ruku i obuće a Fakultet će obezbediti i rezerve maski;
  • Raspored sedenja: u svim slušaonicama vidno je označeno (belim stikerom) mesto na kome se može sedeti i koje obezbeđuje odgovarajuću zaštitu. Isti raspored sedenja na označenim mestima važiće i za čitaonicu;
  • Zbog povećanja broja zaraženih neće biti omogućeno slušanje ispita osim minimuma prisustva studenata koji obezbeđuju javnost ispita.

Podsećamo da je Fakultet u skladu sa zdravstvenim preporukama koje ustanove primenjuju radi sprečavanja širenja infekcije preduzeo sve potrebne mere i obezbedio dovoljne količine sredstava za dezinfekciju. Pored toga, a u skladu sa aktuelnim Stručno-metodološkim uputstvom za sprovođenje vanredne preporučene imunizacije protiv COVID-19 Instituta za javno zdravlje Srbije “Dr Milan Jovanović Batut”, Uprava fakulteta snažno preporučuje da se vakcinišete protiv COVID-19.

Ako imate bilo kakvo pitanje molimo vas da se obratite dekanu, prodekanicama ili sekretarki Fakulteta.

Uprava Fakulteta