Poštovane koleginice i kolege,

Pravni fakultet Univerziteta Union bio je domaćin koleginicama i kolegama, profesorima i studentima iz Nemačke, Francuske,  Makedonije i Prištine  24. i 25. septembra u okviru projekta „Balkan Summer School 2018“ koji organizuju Université Paris Nanterre (Francuska) i Universität Münster (Nemačka).

Predstavnici i saradnici našeg fakulteta prof. dr Violeta Beširević, prof. dr Srđan Šarkić, prof. dr Dušan Kitić, prof.dr Jelena Jerinić, doc. dr Jelena Simić, doc. dr Marko Božić, dr Aleksa Radonjić, dr Ana Knežević Bojović, dr Vladimir Međak, kao i studenti doktorskih, master i osnovnih studija, Uroš Siljanović, Tamara Ranković, Marko Petrović, Jovana Popović, Stefan Vulević, Marko Jeftić, Đurađ Obradović i Novica Radović, učestvovali su u panelima posvećenim pravu Evropske unije.

Programe dešavanja u Beogradu, Skoplju i Prištini možete pogledati na: https://www.jura.uni-muenster.de/de/institute/lehrstuhl-fuer-oeffentliches-recht-voelker-und-europarecht-sowie-empirische-rechtsforschung/balkan-summer-school/balkan-summer-school-2018/

prof. dr Violeta Beširević i doc. dr Jelena Simić

Fotografije sa skupa možete pogledati ovde: