Juče smo na Pravnom fakultetu Univerziteta Union u Beogradu u saradnji sa Društvom za održivu budućnost – “Koraci” i našim proslavljenim karikaturistom Markom Somborcem, realizovali akciju prikupljanja novca za nabavku maski, zaštitnih i dezifenkcionih sredstava za potrebe učenika i škola koji imaju teškoće da obezbede sredstva za zaštitu od zaraze virusom SARS-CoV-2 na početku i tokom školske godine.

S velikim interesovanjem studenti su pratili razgovor koji je vodila doc. dr Jelena Arsić – Pravni fakultet Univerziteta Union sa našim dragim gostima prof. dr Nevenkom Žegarac – Fakultet političkih nauka Univerziteta u Beogradu i Danilom Ćurčićem – Inicijativa A11.

Na kraju smo svi uživali u nastupu umetnice Teodore Skrobonje i pisca Gorana Skrobonje, koji su svirali kantri muziku na bendžu i gitari.

Hvala Društvu za održivu budućnost – “Koraci” na divnoj ideji za humanu akciju, nadamo se da smo makar malo pomogli.