Pravni fakultet Univerziteta Union

“NEDOZVOLJENA MEDICINSKA SREDSTVA U SPORTU”

19. novembar 2019. godine u 17 časova
Bulevar maršala Tolbuhina 36, Novi Beograd

Pravni fakultet Univerziteta Union organizuje skup na temu “NEDOZVOLJENA MEDICINSKA SREDSTVA U SPORTU”.

Skup će se održati 19. novembra 2019. godine sa početkom od 17 časova na Pravnom fakultetu Univerziteta Union (Bulevar maršala Tolbuhina 36, Novi Beograd).

Agenda skupa:

17.00 – Pozdravna reč dekana prof. dr Nebojša Šarkić

• Uvodne napomene prof. dr Sonja Bunčić i doc. dr Jelena Simić
  • “Zabranjena medicinska sredstva – medicinski aspekt”– prof. dr Dragan Radovanović, redovni profesor Medicinskog fakulteta u Beogradu, član Upravnog odbora Antidoping agencije i predsednik Zdravstvene komisije Srbije.
  • “Delatnost antidoping agencije” – dr Milica Vesić-Vukašinović, direktorka Antidoping agencije
  • “Olimpijski komitet- uloga u sprečavanju dopinga u sportu ” – Dejan Simić, Vladimir Vukčević, Olimpijski komitet Srbije
  • “Pravna regulativa nedozvoljenih medicinskih sredstava” – prof. dr Sonja Bunčić, Pravni fakultet Univerziteta Union

Organizaciju skupa podržava Olimpijski komitet Srbije.

Pozivnica i agenda