logo-institut-za-uporedno-pravo pfuu-logo

Institut za uporedno pravo i Pravni fakultet Univerziteta „Union“ u Beogradu dana 29. i 30. 09. 2017. godine orarganizuju Savetovanje, na temu:

“REFORMA PRAVOSUĐA I IZMENA USTAVA REPUBLIKE SRBIJE”

Poštovane koleginice i kolege,

Obaveštavamo vas da Institut za uporedno pravo i Pravni fakultet Univerziteta „Union“ u Beogradu, dana 29. i 30. 09. 2017. godine, orarganizuju Savetovanje, na temu: “REFORMA PRAVOSUĐA I IZMENA USTAVA REPUBLIKE SRBIJE”.

Savetovanjem će rukovoditi Orgnizacioni odbor u sastavu: prof. dr Vladimir Čolović i prof. dr Nebojša Šarkić u svojstvu kopredsednika, prof. dr Bogoljub Milosavljević, prof. dr Violeta Beširević, dr Vladimir Đurić i dr Oliver Nikolić, u svojstvu članova.

Prilozi:

– Poziv (preuzmite ovde)
– Orijentacioni program rada (sa molbom da nas što pre izvestite o tome da li želite da učestvujete) (preuzmite ovde)
– Agenda Savetovanja (preuzmite ovde)
– Prijavni list (preuzmite ovde)

Za sve informacije detaljnije informacije možete se obratiti na:
011/2095-502, info@pravnifakultet.rs, 011/3232-611, institut@icl.org.rsinstitute@comparativelaw.info