PROMOCIJA KNJIGE
„ODGOVORNOST MEĐUNARODNIH ORGANIZACIJA“
Prof. dr Tatjana Papić

Četvrtak, 23. maj 2019. godine u 18h

Promocija knjige ODGOVORNOST MEĐUNARODNIH ORGANIZACIJA, prof. dr Tatjane Papić, koja će se održati u četvrtak, 23. maja 2019. godine, sa početkom u 18 sati, u prostorijama Pravnog fakulteta Univerziteta Union u Beogradu, Bul. maršala Tolbuhina 36, Novi Beograd.

O knjizi:
Prof. dr Vesna Knežević Predić, redovna profesorka Fakulteta političkih nauka Univerziteta u Beogradu, prof. dr Miodrag Jovanović, redovni profesor Pravnog fakulteta Univerziteta u Beogradu, prof. dr Aleksandra Čavoški, vanredna profesorka Pravnog fakultet Univerziteta u Birmingenu, prof. dr Marko Milanović, redovni profesor Pravnog fakulteta Univerziteta u Notingemu i autorka prof. dr Tatjana Papić.

odgovornost-medjunarodnih-organizacija_koricaNapomena:
Knjiga ODGOVORNOST MEĐUNARODNIH ORGANIZACIJA prodavaće se po ceni od 1000 dinara. Prikupljeni novac od prodaje uvećan za donaciju Pravnog fakulteta Univerziteta Union biće uplaćen nacionalnom udruženju roditelja dece obolele od raka NURDOR.

Pozivnica