Poštovane koleginice i kolege,

Obaveštavamo Vas da će i ove godine naš Fakultet aktivnim učešćem u štafetnoj polumaratonskoj trci i pružanjem podrške maratoncima sa MUZIČKE stanice podrške podržati organizaciju i realizaciju 32. Beogradskog maratona.

TRKA ŠTAFETNI POLUMARATON (21,1 km)

Ekipa Pravnog fakulteta UUB

• Profesor: doc. dr Mario Lukinović
    Studenti: Dušan Ostojić, Petar Prlja i Aleksandar Novosel

MUZIČKA STANICA PODRŠKE (PRAVNI FAKULTET UNIVERZITETA UNION)

• Studentski parlament Pravnog fakulteta UUB vas poziva da vašim dolaskom date podršku svim učesnicima maratona a posebno našoj ekipi koja će trčati trku štafetnog polumaratona u disciplini od 21,1 km.
  • Datum: NEDELJA 14. april 2019. godine
  • Mesto (stanica Pravnog fakulteta Univerziteta Union): raskrsnica Bul. maršala Tolbuhina i Bul. Mihajla Pupina – Novi Beograđ STARI MERKATOR (preko puta)
  • Vreme: od 10.00h

Za one koji su u mogućnost i koji imaju volju da se priključe potrebno je da dođu najkasnije do 09.45 časova, a celokupno dešavanje je u trajanju od makimalno 1 sata.

Na podršku mogu se povesti i članovi porodice, posebno najmlađi kao i ostali zainteresovani.

Unapred hvala i sportski pozdrav.