logo-kopaonicka-skola-prirodnog-prava

Poštovane Koleginice i Kolege,

Imamo čast i privilegiju da Vas obavestimo da će naredni, Trideset drugi susret Kopaoničke škole prirodnog prava – Slobodan Perović biti održan na Kopaoniku, u tradicionalnom terminu od 13 do 17. decembra 2019. godine, sa opštom temom „Pravo i snaga umnosti – posvećeno osnivaču Kopaoničke škole akademiku prof. dr Slobodanu Peroviću“.

Pored toga, Kopaonička škola je ustanovila nagradu „Profesor Slobodan Perović“ za tri najbolja rada mladih učesnika Škole na temu „Pravo i snaga umnosti – posvećeno osnivaču Kopaoničke škole akademiku prof. dr Slobodanu Peroviću“.

U prilogu Vam dostavljamo Konkurs za prijem i objavljivanje referata za Trideset drugi susret Kopaoničke škole, kao i Konkurs za nagradu „Profesor Slobodan Perović“( oba konkursa na srpskom i engleskom jeziku).

Bliže informacije o konkursima dostupne su na sajtu Kopaoničke škole: www.kopaonikschool.org.

Srdačan pozdrav,
Vaš Tim Kopaoničke škole prirodnog prava – Slobodan Perović

Konkurs – Kopaonička škola prirodnog prava
Konkurs – Nagrada “Profesor Slobodan Perović”