OBAVEŠTENJE POVODOM POČETKA NOVE ŠKOLSKE GODINE

30. septembar 2020. godine u 12 časova

Poštovana/i,

ove godine, zbog aktuelne epidemiološke situacije izazvane pandemijom COVID -19, svečano otvaranje školske godine neće biti organizovano na način na koji smo to činili prethodnih godina.

Svečanost povodom početka ove školske godine biće organizovana, samo za studente prve godine osnovnih studija uz poštovanje svih propisanih mera, u sredu, 30.9.2020. godine sa početkom u 12 časova u Velikoj sali Pravnog fakulteta Univerziteta Union (Bulevar maršala Tolbuhina 36, Novi Beograd), ali bez posebnih gostiju, bez nastavnika, roditelja i prijatelja naših studenata, saradnika i prijatelja našeg Fakulteta.

Iako nam je izuzetno žao što početak akademskog obrazovanja naših novih mladih kolega ne započinjemo kako smo to inače činili na ovom Fakultetu, verujemo da je ovo, imajući u vidu okolnosti, jedina ispravna odluka koja je u interesu zaštite zdravlja svih nas.

Sigurni smo da će u mesecima koji su pred nama biti puno novih prilika za zajedničko druženje.

S poštovanjem,
prof. dr Nebojša Šarkić, dekan