Advokatska kancelarija Cvjetićanin&partneri poziva zainteresovane apsolvente, kao i studente četvrte godine akreditovanih pravnih fakulteta da se prijave za praksu u našoj advokatskoj kancelariji koja se nalazi u Beogradu, ul. Alekse Nenadovića br.19-23, sprat II.

Termin održavanja prakse će biti 05-17.07.2021.godine i trajaće dve nedelje, po četiri sata dnevno (i to: 12-16h).

Rok za prijavljivanje je 01.07.2021. godine, a izabrani studenti će biti pozvani narednog dana.

Polaznici će biti u mogućnosti da učestvuju u radu kancelarije koja se pretežno bavi zaštitom intelektualne svojine, zaštitom podataka o ličnosti, sportskom arbitražom i privrednim pravom.

Više informacija o praksi studenti mogu pronaći na sajtu advokatske kancelarije Cvjetićanin&partneri

Prijave sa kratkom biografijom i kontakt podacima studenti mogu poslati na e-mail office@cvjeticaninlegal.com

Za dodatne informacije, studenti se mogu obratiti Marku Spajiću na broj telefona 011/4091176.