Prijava ispita za septembar II ispitni rok počinje 13.9. i traje do 15.9.2019. godine. Ispiti će se prijavljivati preko eStudent portala kojem se može pristupiti preko linka https://student.pravnifakultet.rs ili klikom na baner “eStudent” na sajtu Fakulteta.

Uputsvo

Svi studenti u okviru svog naloga imaju eNovčanik sa jedinstvenim pozivom na broj koji će koristiti prilikom svih uplata (školarina, prijava ispita, promena termina ispita, itd.). Jedinstveni poziv na broj možete videti na svom nalogu.

Studenti koji plaćaju prijavu moraju imati raspoloživa sredstva na eNovčaniku pre nego što izvrše prijavu ispita.

Po završetku roka za prijavu i objavljivanju rasporeda studenti će moći u ponedeljak (16.09.2019. godine) u stedentskoj službi da izvrše promenu termina polaganja.

Napomena: Uslov za prijavu ispita su izmirene finansijske obaveze prema Fakultetu.

U slučaju bilo kakvog tehničkog problema prilikom prijave ispita možete se obratiti na 011/2095-591 ili mail adresu marko.cenic@pravnifakultet.rs.