logo-nenad-cvjeticanin

PRAKSA ZA STUDENTE ZAVRŠNIH GODINA
U ADVOKATSKOJ KANCELARIJI CVJETIĆANIN&PARTNERS

Advokatska kancelarija Cvjetićanin&Partners poziva zainteresovane apsolvente, kao i studente četvrte godine akreditovanih Pravnih fakulteta da se prijave za praksu u našoj advokatskoj kancelariji koja se nalazi u Beogradu, ul. Dr Milutina Ivkovića 11a, sprat II, kancelarija br.5.

Praksa će trajati 8 radnih dana, po četiri sata dnevno (i to: 12-16h), a polaznicima će po okončanju biti izdata potvrda o uspešno završenoj stručnoj praksi.

Termin održavanja prakse će biti 15.04.-25.04.2019.godine.

Rok za prijavljivanje je 11.04.2019. godine, a izabrani studenti će biti pozvani narednog dana.

Prijave sa kratkom biografijom i kontakt podacima studenti mogu poslati na e-mail office@cvjeticaninlegal.com

Za informacije koje se odnose na rad advokatske kancelarije zainteresovani studenti se mogu obratiti kontakt osobi Ivani Mijajlović na broj telefona 011/409 1176, ili se informisati na internet strani advokatske kancelarije www.cvjeticaninlegal.com