Drage koleginice i kolege,

u prilozima su opšte informacije o nastavi na predmetu Osnovi građanskog i privrednog prava, plan rada na vežbama, raspored grupa za vežbe po brojevima indeksa studenata, vrednovanje predispitnih obaveza i informacije o načinu pripreme referata u akademskoj 2019/20. godini.

Kolokvijum će u ovom semestru biti održan u sredu 18.12.2019. god. u 13h, u Velikoj sali u terminu predavanja, za sve studente.

Na prvi čas vežbi (7.11.) treba poneti Praktikum za vežbe, koji uz indeks, možete preuzeti u Skriptarnici Fakulteta.

U cilju Vašeg blagovremenog informisanja o svim pitanjima od značaja za nastavu na ovom predmetu, uspostavljena je posebna stranica predmeta:

Za sva pitanja u vezi sa vežbama na predmetu Osnovi građanskog i privrednog prava možete se obratiti rukovodiocu vežbi dr Slobodanu Vukadinoviću:

• u redovnim terminima vežbi;
  • svakog četvrtka (12-16h) u sedmicama u kojima se održavaju vežbe, u kabinetu V na prvom spratu (pored Srednje sale);
  • putem e-maila: slobodan.vukadinovic@pravnifakultet.rs

Želim Vam prijatan i uspešan rad na vežbama.

dr Slobodan Vukadinović

Opšte informacije